Súťaž s rozprávkou Včielka Maja 2

Do kín prichádza milá Včielka Maja 2 a my vám spolu so spoločnosťou Forumfilm prinášame súťaž o super ceny k filmu.

Najnovšie dobrodružstvo nezbednej včielky Maji a jej priateľov v pokračovaní obľúbenej animovanej rozprávky pre celú rodinu. V rodnom úli včielky Maji to vrie ako… v úli. Práve sa skončil letný zber medu a prišiel dôležitý odkaz od samotnej Cisárovnej. Včielky sa možno budú môcť konečne zúčastniť Veľkých medových hier! Nadšenie však veľmi rýchlo vystrieda sklamanie, lebo sa zistí, že ich úľ nebude vôbec súťažiť a navyše musí poskytnúť účastníkom hier polovicu svojich zásob medu.

Maji sa to vôbec nepáči a rozhodne sa za Cisárovnou vycestovať na vlastnú päsť. Urazená panovníčka ponúkne Maji dohodu – jej úľ sa môže hier zúčastniť, ale ak prehrá, príde o všetky zásoby medu. Ako sa Maja popasuje s touto výzvou? Podarí sa včielke a jej kamarátom Veľké medové hry vyhrať?

 

Súťaž s rozprávkou Včielka Maja 2

Súťaž s rozprávkou Včielka Maja 2
ilustračné foto:  sdetmi.com

Súťaž s rozprávkou Včielka Maja 2

Odpovedzte správne na súťažnú otázku a ste v hre o tieto ceny:
2x  5 balónov, 1 čelenku, 1 peračník
1x  nálepky, 10 x pexeso pre kamarátov do školy / škôlky

Trvanie súťaže: od 1.3. 2018 – 8.3. 2018. Vyhodnotenie súťaže:  9.3. 2018. Do súťaže budú zapojené len odpovede zaslané cez formulár.

KONIEC SÚŤAŽE 08.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.