Súťaž s Preventan® Junior

Vychutnajte si zdravie: balíček výživového doplnku na podporu imunity detí Preventan® Junior + 200 g Nutella ako darček.

V zime atakujú organizmus mnohé virózy. Práve dobre fungujúci imunitný systém pomáha aj deťom zvíťaziť nad chorobou – buď tak, že jej vôbec nepodľahnú, alebo sa s ňou popasujú v rekordne krátkom čase. Práve prevencia, teda predchádzanie ochoreniam podporou prirodzených obranných mechanizmov organizmu – posilnením imunity, je prezieravejším opatrením ako „hasiť“ už vzniknutý problém – pustiť sa do otvoreného boja s chorobou, neraz sprevádzanou horúčkami. Počas zimy je však pomerne ťažké zaradiť do jedálnička dostatok vitamínov, minerálov a telu prospešných látok na prirodzenú podporu imunity, keďže ovocie a zelenina na pultoch obchodov je často v nepostačujúcej kvalite.

Súťaž Preventan® Junior 90 tbl. + Nutella

Súťaž s Preventan® Junior
ilustračné foto:  sdetmi.com

Súťaž s Preventan® Junior

Zapojte sa aj vy do súťaže o 3 akciové balíčky Preventan® Junior 90-tabletové balenie + 200 g Nutella! Do súťaže budú zapojené iba správne odpovede zaslané cez priložený formulár. Každý sa môže do súťaže zapojiť len raz. V prípade viacerých odpovedí bude súťažiaci zo súťaže automaticky vylúčený!   Trvanie súťaže: od 15. 02. 2018 – 21. 02. 2018. Vyhodnotenie súťaže: 22. 02. 2018.

21.02.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.