Súťaž s.Oliver FEELS LIKE SUMMER 2022

Čo tak vybrať sa na cestu minivanom cez zlatožltú púšť Tabernas v španielskej Andalúzii, pritom míňať kvitnúce opuncie a kochať sa nádherným západom slnka na Costa del Sol? Tohtoročná limitovaná edícia s.Oliver FEELS LIKE SUMMER ťa z mestskej džungle prenesie priamo do dlho očakávaného leta 2022. Kvetinovo-ovocná vôňa ti spraví chuť na dobrodružný roadtrip, na chvíle skutočného priateľstva a na pôsobivé prírodné scenérie. Si pripravená na najlepšie leto svojho života? Jar prichádza a s prvými slnečnými lúčmi sa koncom apríla 2022 objaví aj nová vôňa úspešnej série s.Oliver FEELS LIKE SUMMER – oplatí sa konať rýchlo, pretože nová vôňa bude v predaji len počas letnej sezóny.

Súťaž s.Oliver FEELS LIKE SUMMER 2022

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže o 3 voňavé novinky s.Oliver FEELS LIKE SUMMER 2022. Na vaše správne odpovede čakáme do 6. apríla 2022.

 

Koniec súťaže: 06. 04. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.