Súťaž s Mimoňmi o rodinnú dovolenku v hodnote 2000 EUR

Hľadáte spôsob ako presvedčiť deti, aby si s radosťou čistili zúbky každé ráno i večer? Skúste do toho zapojiť Mimoňov! Produkty, vďaka ktorým sa povinnosť premení na zábavu a úžasná možnosť zapojiť sa nákupom nielen Mimoňovských výrobkov do súťaže o výnimočnú a hodnotnú cenu.

Je to jednoduché! Stačí ak nakúpite produkty značky Colgate, elmex, meridol, Palmolive, Protex, Lady Speed Stick, či Ajax v minimálnej hodnote 4,99 EUR a môžete sa zapojiť do súťaže o rodinnú dovolenku s Invia v hodnote 2000 EUR.

Súťaž s Mimoňmi o rodinnú dovolenku

Súťaž s Mimoňmi o rodinnú dovolenku v hodnote 2000 EUR
ilustračné foto: mojadm.sk

Súťaž s Mimoňmi o rodinnú dovolenku v hodnote 2000 EUR

Súťaž sa vzťahuje na nákup týchto výrobkov v predajniach dm aj v online shope mojadm.sk. Pre zapojenie je nutné vyplniť súťažný formulár, súčasťou ktorého je aj číslo pokladničného dokladu alebo objednávky. Prajeme veľa šťastia! Súťaž prebieha od 03. 07. do 31. 08. 2018.

31.08.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.