Súťaž s Kuschelweich-om, vyhrajte 12 litrov aviváže

Už viac nemusíte chodiť pre nemeckú kvalitu do susedného rakúska, aviváže a vonné vrecúška Kuschelweich vyrobené priamo v Nemecku kúpite aj na Slovensku v sieti dm drogerie markt!
Aviváže Kuschelweich sú vysoko koncentrované aviváže s krásnou a postupne sa uvoľňujúcou vôňou. Nechajte sa rozmaznávať hebkosťou vašej bielizne. Vďaka jedinečnosti vonných molekúl sa uvoľňuje typická sviežosť pri každom pohybe. Oblečenie zanecháva mäkkým na dotyk a krásne voňajúcim.

Výrobky sú dermatologicky testované, nedráždia pokožku a môžete ich použiť aj na pranie detského oblečenia. Značka Kuschelweich získala ocenenie Výrobok roku 2011 v Nemecku.

KUSCHELWEICH

Súťaž s Kuschelweich-om, vyhrajte 12 litrov aviváže
ilustračné foto: dm-drogeriemarkt.sk

Súťaž s Kuschelweich-om, vyhrajte 12 litrov aviváže

Zodpovedajte správne otázku v priloženom formulári, vyplňte svoje kontaktné údaje a staňte sa jedným z desiatich výhercov 12 litrov aviváže originálnej nemeckej kvality a získajte skvelý darček medvedíka Kuschelweich alebo detský sedací vak.  Súťaž trvá od 01.04. do 30.04.2016. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 06.05.2016.

Termín konania súťaže: do 30.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.