Súťaž s Kláštornou Kalcia o poukážky na nákup v obchode ZAJO v hodnote 50 €

Objavte silu Kláštornej Kalcia a vyhrajte! Vychutnajte si minerálnu vodu priamo zo srdca Turčianskej kotliny, ktorá je bohatým a prirodzeným zdrojom vápnika a má optimálne zloženie, vhodné najmä pre ľudí, ktorí vykonávajú fyzicky náročné aktivity. Poteší vás skvelou chuťou a balením v praktickej 0,5 l fľaši, vyrobenej iba z recyklovaných PET fliaš, vyzbieraných v zálohovom systéme na Slovensku.

Súťaž s Kláštornou Kalcia o poukážky na nákup v obchode ZAJO v hodnote 50 €
ilustračné foto:  mojadm.sk

Text organizátora súťaže:

Vďaka jej kúpe máte teraz, počas celého júna, možnosť vyhrať poukážky na nákup v obchode ZAJO. Ak vyhráte, môžete si vybrať zo širokej ponuky turistického oblečenia a výstroje tejto značky v hodnote 50 €.

Pravidlá súťaže sú úplne jednoduché! Stačí, ak si vyberiete v našom e-shope mojadm.sk alebo v kamennej predajni dm aspoň jednu minerálnu vodu Kláštorná Kalcia 0,5 l, vyplníte súťažný formulár a ste v hre!

Koniec súťaže: 30. 06. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.