Súťaž s filmom Veľká oriešková lúpež 2

Veveričiak Surly, jeho psia kamarátka Zlatko a najlepší kamarát potkan Buddy spokojne nažívajú v nedávno zavretom obchode s orieškami. Brušká majú stále plné a život je taký krásny! Lenže idylku naruší náhodná explózia, ktorá ich nový domov úplne zničí. Surly a jeho kamaráti sa musia vrátiť do parku.

Nanešťastie pre všetky zvieratká má skorumpovaný starosta s parkom úplne iné plány – chce zničiť všetku zeleň a na jej mieste vybudovať zábavný park Libertyland.  Keď sa v parku objavia buldozéry, Surly zavelí do útoku. Sám sa neohrozene vrhá do boja so stavebnými robotníkmi a ich obrovskými mechanizmami. Spoločnými silami sa zvieratkám podarí likvidáciu parku dočasne zastaviť. Lenže starosta sa len tak ľahko nevzdáva – kým zvieratká oslavujú víťazstvo, on už  pripravuje záložný plán.

S blížiacim sa otvorením zábavného parku hrozba narastá a všetky zvieratká musia spojiť svoje sily, aby zastavili starostu raz a navždy a zachránili Liberty park.

Veľká oriešková lúpež 2 sa v slovenských kinách premieta od 24. augusta.

Súťaž s filmom Veľká oriešková lúpež 2

Súťaž s filmom Veľká oriešková lúpež 2
ilustračné foto: damskajazda.sk

Súťaž s filmom Veľká oriešková lúpež 2

Damskajazda.sk v spolupráci so spoločnosťou Forum Film pre vás pripravili súťaž s filmom VEĽKÁ ORIEŠKOVÁ LÚPEŽ 2. Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať filmové tričko alebo pexeso. Stačí, ak do 04.09.2017 správne odpoviete na súťažnú otázku.

Termín konania súťaže: 04.09.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.