Súťaž s filmom Prianie smrti

Webnoviny.sk v spolupráci so spoločnosťou Forum Film pre vás pripravili súťaž s filmom PRIANIE SMRTI.

Lekár Paul Kersey má všetko, čo si len človek môže želať – zaujímavú prácu, krásnu rodinu a nádherný domov. S násilím sa stretáva iba na operačnej sále pohotovosti, kde pracuje ako chirurg. Jedného dňa sa však všetko zmení.

Po brutálnom napadnutí v ich vlastnom dome jeho manželka zomiera a dcéra zostane v nemocnici ležať v kóme. Rúca sa mu celý svet a policajti len bezmocne krčia plecami, pretože podobných prípadov riešia denne desiatky. Hnaný túžbou po pomste, Paul berie zákon do vlastných rúk a ozbrojený vyráža do ulíc, aby nevinným životy zachraňoval a zločincom ich bral. Chicago má nového hrdinu, ktorý verí, že spravodlivosť ešte existuje.

Súťaž s filmom Prianie smrti
ilustračné foto:  webnoviny.sk

Súťaž s filmom Prianie smrti

Film PRIANIE SMRTI sa v slovenských kinách premieta od 8. marca. Zapojte sa do súťaže a traja z vás môžu vyhrať filmové tričko a pero. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

KONIEC SÚŤAŽE 16.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.