Súťaž s filmom Pokémon Detektív Pikachu

Celkom prvé hrané pokémonské dobrodružstvo prichádza vo filme Pokémon Detektív Pikachu aj do našich kín. Založené je na obľúbenej značke Pokémon, ktorá tvorí jeden z najpopulárnejších popkultúrnych fenoménov naprieč generáciami i médiami. Zahŕňa obrovský videoherný svet s viac ako 324 miliónmi predaných herných jednotiek, ale aj kartové hry, animovaný televízny seriál s 22 sériami, či viac ako 20 animovaných filmov, množstvo kníh, manga komiksov, hudobných diel, hračiek, reklamných predmetov a aplikácií.

Súťaž s filmom Pokémon Detektív Pikachu

Súťaž s filmom Pokémon Detektív Pikachu
ilustračné foto:  webnoviny.sk

Súťaž s filmom Pokémon Detektív Pikachu

[the_ad id=“84646″]

Snímka vznikla v spolupráci štúdií Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures, a spoločností Toho Co., Ltd a Rob Letterman Film. Do slovenských kín ju prináša distribučná spoločnosť Continental film. Zapojte sa do súťaže o 3 balíčky dentálnej hygieny s motívom filmu. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Koniec súťaže: 14.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.