Súťaž s filmom Otcova volga

Webnoviny.sk v spolupráci so spoločnosťou Cinemart SK pre vás pripravili súťaž s filmom OTCOVA VOLGA.

Eva (Eliška Balzerová) je kostýmová výtvarníčka, pôžitkárka a manželka šarmantného Ludvíka, ktorý však veľmi nečakane a bez rozlúčenia umrie. Tak nečakane, že jej nestačí povedať, že okrem ich spoločnej dcéry Terezy (Tatiana Vilhelmová) mal ešte rovnako starého nemanželského syna. To aspoň naznačuje starostlivo ukrytá a náhodne objavená detská kresba. Eva je rozhodnutá nečakané odhalenie veľkoryso ignorovať, ale Tereza, ktorej sa rozpadáva vlastný život, sa k prízraku nevlastného brata upne. Spoločne s matkou sa vydávajú Ludvíkovým veteránom volga GAZ 21 po stopách jeho bývalých mileniek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a priteľov, aby o tajomstvo zistili viac …

Film OTCOVA VOLGA uvidíte v kinách už od 15.2.2018.

Súťaž s filmom Otcova volga

Súťaž s filmom Otcova volga
ilustračné foto:  webnoviny.sk

Súťaž s filmom Otcova volga

Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať tričko dámske, pánske alebo DVD Účastníci zájazdu. Stačí ak správne zodpoviete na nasledovnú súťažnú otázku.

KONIEC SÚŤAŽE 15.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.