Súťaž s filmom OBYČAJNÁ TVÁR o knižku a filmové tričko

Webnoviny.sk v spolupráci so spoločnosťou Forum Film pre vás pripravili súťaž s filmom OBYČAJNÁ TVÁR.

Medzinárodný knižný bestseller, ktorý chytil za srdcia čitateľov po celom svete, sa konečne dočkal filmového spracovania. Dojímavý príbeh o tom, aké ťažké je pre malého chlapca zapadnúť medzi rovesníkov v škole, ktorí sú úplne iní…úplne obyčajní.

August (Auggie) Pullman má 10 rokov, miluje Hviezdne vojny a práve nastúpil po prvýkrát do školy, pretože je výnimočný. Keď prišiel na svet, lekári predpovedali, že sa nedožije rána. V detstve podstúpil toľko operácií, čo iní nezakúsia za celý život. Pre vrodenú poruchu, ktorej názov väčšina ľudí nevie ani vysloviť, má silne zdeformovanú tvár. A predsa chce žiť normálny život. Preto teraz stojí pred najťažšou skúškou zo všetkých – konečne ide do školy medzi „normálne“ deti. Musí sa pripraviť na zdesené pohľady spolužiakov aj posmech neprajníkov. Nájde v sebe dosť síl, aby si našiel priateľov a v škole vydržal, alebo sa vzdá a radšej zostane doma?

Súťaž s filmom OBYČAJNÁ TVÁR o knižku a filmové tričko

Súťaž s filmom OBYČAJNÁ TVÁR o knižku a filmové tričko
ilustračné foto:  webnoviny.sk

Súťaž s filmom OBYČAJNÁ TVÁR o knižku a filmové tričko

Film OBYČAJNÁ TVÁR sa v slovenských kinách premieta od 15.februára. Zapojte sa do súťaže a traja z vás môžu vyhrať rovnomennú knižku a filmové tričko. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

23.02.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.