Súťaž s filmom Mustang

Dedina v severnom Turecku ležiaca tisíc kilometrov od Istanbulu, ktorá nepozná akýkoľvek pojem o ženských právach. Je včasné leto, Lale a jej štyri sestry kráčajú domov zo školy a nevinne sa pritom doťahujú s nejakými chlapcami; avšak domnelá nemorálnosť ich hry vyvolá škandál s nečakanými rozmermi a následkami. Ich domácnosť sa postupne mení na väznicu.

Príkazy na domáce práce nahrádzajú školské hodiny; a prípravy na svadbu naberajú na obrátkach. Najskôr má ísť pod čepiec Sonia, najstaršia z piatich „problémových“ sestier. No keď sa Sonia vzbúri a hrozí, že pred oboma zhromaždenými rodinami spustí vreskot, rýchlo ju nahradí dcéra číslo dva. No ani to nie je konečné riešenie, keďže túžba po slobode je vlastná všetkým sestrám, ktoré neprestávajú hľadať spôsoby, ako vybabrať so všetkými obmedzeniami. Film je oficiálnym nominantom Francúzska na Oscara v kategórii najlepší cudzojazyčný film.

Súťaž s filmom Mustang

Súťaž s filmom Mustang
ilustračné foto: webnoviny.sk

Súťaž o 2 lístky pre dve osoby na film Mustang

Dámskajazda.sk vyhlasuje súťaž o 2 lístky pre dve osoby. Zapojte sa do našej súťaže s filmom Mustang o dva lístky pre dve osoby. Stačí, ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/13 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://damskajazda.webnoviny.sk/zenske-sutaze/sutaz-s-filmom-mustang/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.