Súťaž s filmom LEGO® príbeh 2 o 3 filmové balíčky

Po úspechu filmu Lego príbeh®, ktorý položil základnú kocku nového fenoménu, sa opäť môžete stretnúť s hrdinami z mestečka Brickburg. Zapojte sa do našej súťaže s Continental Film a vyhrajte parádne filmové ceny!

Súťaž s filmom LEGO® príbeh 2

Súťaž s filmom LEGO® príbeh 2
ilustračné foto:  sdetmi.com

Súťaž s filmom LEGO® príbeh 2

Uplynulo takmer 5 rokov, odkedy bolo „všetko super“, a teraz musia čeliť novej obrovskej hrozbe, nájazdníkom z LEGO DUPLO®, ktorí ničia všetko rýchlejšie, ako to stíhajú obyvatelia znova vystavať. V snahe poraziť nepriateľov a nanovo vyskladať harmóniu v Lego svete sa Emmet, Lucy, Batman a ich priatelia vydajú do vzdialených a neprebádaných galaxií. Na spoločnej ceste otestujú svoju odvahu, kreativitu, majstrovské staviteľské schopnosti a v neposlednom rade odhalia, akí sú v skutočnosti výnimoční.

Viac o filme si prečítate TU. Súťažíme o 3 filmové balíčky (stavebnica, dáždnik, kartičková hra). Trvanie súťaže: 05.02. – 11.02. 2019 Vyhodnotenie súťaže: 12.02. 2019.

11.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.