Súťaž s filmom Kto je ďalší?

Neveríme, že Internet môže byť aj nebezpečné miesto. Možno uveríme, keď uvidíme nový slovenský film s názvom „Kto je ďalší?“. Snímka inšpirovaná skutočnými udalosťami z rôznych kontinentov rozpráva o kontroverzných témach, o ktorých musíme hovoriť, lebo nikdy nevieme, kto je ďalší.

Súťaž s filmom Kto je ďalší?

Súťaž s filmom Kto je ďalší?
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Súťaž s filmom Kto je ďalší?

[the_ad id=“84646″]

Doba internetu nás privádza na tenký ľad života a smrti. Tak, ako to hovorí slogan filmu, stať sa to môže každému a každý z nás je ohrozený. Pre „lajky“ na sociálnych sieťach je dnešná generácia ochotná riskovať vlastný život. Film otvára aj umlčanú tému sexuálneho zneužívania detí. Hovorme o týchto témach nahlas!

Zapojte sa do súťaže o 1x DVD filmu Rytmus – Sídliskový sen“ (v krásnom luxusnom balení), 1x kniha o nebezpečenstvách internetu, ktoré získali veľa ocenení s názvom „Ovce.sk“. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Koniec súťaže: 23.07.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.