Súťaž s filmom Hodinárov učeň

Hodinárov učeň je poctou klasickej hranej rozprávke, ktorú obľubujú všetky generácie. Rozpráva príbeh statočného Urbana, ktorý dostal do vienka dve proroctvá – jedno mu želá bohatstvo a lásku, druhé chudobu a nekonečné strasti. Keď sa z neho stane sirota, ujme sa ho chamtivý majster hodinár a s vidinou získať jeho prorokované bohatstvo vychová z neho svojho učňa.

Urban dospeje, zamiluje sa do hodinárovej dcéry Laury a plánujú svadbu. To sa však nepáči hodinárovi, chce sa ho zbaviť a dá mu „nesplniteľnú“ úlohu – pošle ho do sveta, aby našiel zázračné hodinky, ktoré dokážu varovať pred smrťou. Urban sa teda vydá na ďalekú cestu plnú prekážok a nástrah, ktoré dokáže prekonať len vďaka svojej statočnosti, hodinárskemu umu, dobrému srdcu a najmä láske k milovanej Laure…

Súťaž s filmom Hodinárov učeň

Súťaž s filmom Hodinárov učeň
ilustračné foto:  damskajazda.sk

Súťaž s filmom Hodinárov učeň

Zapojte sa do súťaže o 3×2 lístky do kina. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Koniec súťaže: 10.09.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.