Súťaž s filmom Deň čo deň

Romantický film Deň čo deň, nakrútený podľa úspešného bestselleru Davida Levithana, rozpráva príbeh 16-ročného dievčaťa Rhiannon (Angourie Rice), ktorá sa zamiluje do niekoho, kto sa prebúdza každý deň v inom tele a každý deň žije život niekoho iného.

S pocitom, že sú si súdení, sa deň čo deň snažia nájsť jeden druhého, bez toho, aby vedeli, čo alebo koho im prinesie budúci deň. Čím viac sa milujú, tým viac je ťažšie zmieriť sa so skutočnosťou, že jeden z nich je každých 24 hodín niekým iným. Teraz musia čeliť najťažšiemu rozhodnutiu, aké kedy museli urobiť…

Súťaž s filmom Deň čo deň

Súťaž s filmom Deň čo deň
ilustračné foto:  topky.sk

Súťaž s filmom Deň čo deň

Film DEŇ ČO DEŇ sa v slovenských kinách premieta od 5. apríla. Zapojte sa do súťaže a traja z vás môžu vyhrať filmové tričko a kozmetický darček od Mary Kay. Stačí, ak správne odpoviete na nasledovnú súťažnú otázku a ste v žrebovaní o výhru.

15.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.