Súťaž s filmom Bella a Sebastián 3

Zapojte sa do súťaže s filmom Bella a Sebastián 3, ktorý do kín prináša Continental Film, a vyhrajte poukážky na nákup v Pet Center.

Záverečná časť trilógie o priateľstve medzi Sebastiánom a Bellou v kinách. Od posledného príbehu o priateľstve medzi Bellou a Sebastiánom prešli už dva roky. Z Belly sa stala medzičasom mama troch rozkošných šteniatok a zo Sebastiána je už veľký chlapec. Pierre a Angelina budú mať čoskoro svadbu a snívajú o novom živote, niekde inde, mimo hôr…Čo však Sebastián rázne odmieta. Do hôr však nečakane prichádza Joseph, bývalý majiteľ Belly, ktorý je skalopevne rozhodnutý získať Bellu späť. Sebastián si uvedomuje aké nebezpečenstvo Belle a šteniatkam hrozí a rozhodne sa urobiť všetko preto, aby ich ochránil.

Súťaž s filmom Bella a Sebastián 3

Súťaž s filmom Bella a Sebastián 3
ilustračné foto:  sdetmi.com

Súťaž s filmom Bella a Sebastián 3

Súťažíme o 10x darčekovú poukážku na nákup v hodnote 10€ v kamenných predajniach Pet Center. Trvanie súťaže: 1.6. – 7.6. 2018

07.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.