Súťaž s filmom Amnestie o knihu

Blíži sa 30. výročie Nežnej revolúcie a v kinách si divákov aktuálne získava nový slovenský film Amnestie, ktorý sa vracia k udalostiam spojeným práve s revolučným obdobím. Na plátna prináša dramatický príbeh troch rodín na pozadí veľkých spoločenských zmien a rozpadu komunizmu. Osudy sú vzájomne prepletené, spájajú ich kontroverzné Havlove amnestie a následné udalosti v leopoldovskej väznici. Režisérom snímky je Jonáš Karásek v tandeme s kameramanom Tomášom Juríčkom, ktorí stoja aj za mimoriadne úspešným filmom Kandidát.

Súťaž s filmom Amnestie o knihu

ilustračné foto:  webnoviny.sk

Súťaž s filmom Amnestie o knihu

Vo filme sa naozaj objaví množstvo známych hereckých tvárí – zo slovenských hviezd napríklad Juraj Bača, Natalia Germani, Marek Majeský, Gregor Hološka, Roman Luknár, Ján Jackuliak či Jana Oľhová, z českých potom Aňa Geislerová či Marek Vašut. Snímku do kín prináša distribučná spoločnosť Continental film.

Zapojte sa do súťaže o 1x knihu Amnestie : Sloboda ako hrubá čiara za minulosťou. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Koniec súťaže: 11.11.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.