Súťaž s Feminity o Dove DermaSpa Oxygen Touch a darčekové predmety

Zapojte sa do súťaže s Dove a získajte balíček s novinkami DermaSpa Oxygen Touch.

Už od detstva túžime byť princeznami a obklopovať sa krásnymi vecami. Postupom času rastieme a plníme si naše detské túžby, doprajeme si luxusnú starostlivosť, túžime zastaviť proces starnutia – zostať mladé a svieže. Starnutie je prirodzený proces, ktorý zastaviť nedokážeme, môžeme ho však spomaliť správnou starostlivosťou. Ženy, ktoré si rady doprajú luxusnú starostlivosť, ocenia rozšírený prémiový rad Dove.

Dove DermaSpa v sebe spája najnovšie pokroky v dermatologickej starostlivosti a prináša také rozmaznávanie ako v spa. Vďaka technologií Cell-Moisturisers® kolekcie sa stará o telo rovnako tak dobre, ako ho rozmaznáva.

Súťaž s Feminity o Dove DermaSpa Oxygen Touch a darčekové predmety od Dove

Súťaž s Feminity o Dove DermaSpa Oxygen Touch a darčekové predmety od Dove
ilustračné foto:  feminity.sk

Súťaž s Feminity o Dove DermaSpa Oxygen Touch

Novinka Dove DermaSpa Oxygen Touch je ľahučká s nemastným zložením, ktorá sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku hĺbkovo hydratovanú a jemne prevoňanú. Či už zvolíte telové mlieko, alebo krém, budete mať pocit, ako keby ste sa práve vrátili z luxusných kúpeľov.
Zapojte sa do súťaže a traja z vás získajú balíček Dove DermaSpa Oxygen Touch a darčekové predmety od Dove. Súťaž bude prebiehať od 19.3. do 26.3. 2018 do 10.00 h.

26.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.