Súťaž s Divadlom v podpalubí – LOĎ o vstupenky na večerné predstavenia

Vyhrajte vstupenky na skvelé večerné predstavenia Divadla v podpalubí a vychutnajte si divadelnú atmosféru priamo na Dunaji.

LOĎ populárnych slovenských hercov Adyho Hajdu a Romana Luknára je atraktívny priestor priamo na novozrekonštruovanej lodi ukotvenej v oddychovej zóne na pravom brehu Dunaja s množstvom zelene, stromov a parkov v blízkom okolí. Svojím návštevníkom ponúka Divadlo v podpalubí spolu s výtvarnou galériou a kaviarňou úžasný výhľad na Dunaj. Produkcia Divadla v podpalubí pravidelne uvádza tie najzaujímavejšie divadelné tituly zo Slovenska , Čiech, ale i širšieho zahraničia za účasti známych mien. Vyberte si z programu LODe to správne pre vás a vydajte sa na „plavbu do neznáma“ spolu s vašou rodinou či priateľmi.

Súťaž s Divadlom v podpalubí - LOĎ o vstupenky na večerné predstavenia

Súťaž s Divadlom v podpalubí – LOĎ o vstupenky na večerné predstavenia
ilustračné foto:  sdetmi.com

Súťaž s Divadlom v podpalubí – LOĎ o vstupenky na večerné predstavenia

Do súťaže budú zapojené iba správne odpovede zaslané cez priložený formulár. Viac o jednotlivých predstaveniach sa dočítate TU.

Hráme o 2 vstupenky na každé z nasledujúcich predstavení:
11.6. o 19:00 Vytrvalý dážď
12.6. o 19:00 Baby na palube
13.6. o 19:00 Novecento – Legenda o pianistovi
Trvanie súťaže: od 23. 5. 2018 – 29. 5. 2018

29.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.