Súťaž s animovaným filmom LEGO® príbeh 2

Animovaný film LEGO® príbeh si pred piatimi rokmi svojím nezameniteľným humorom a originalitou získal srdcia divákov a diváčok na celom svete. Stavebnica, ktorú z detstva poznajú azda všetci, vystavala na filmovom plátne svet, kde je možné prakticky čokoľvek. Príbeh sympatickej skupiny hrdinov a hrdiniek teraz pokračuje a v slovenských kinách aktuálne môžete nájsť LEGO® príbeh 2 (réžia: Mike Mitchell).

V snímke sa opäť stretneme s hrdinami z mestečka Bricksburg, v novom dobrodružstve sa pustia do boja za záchranu svojho milovaného domova. Musia totiž čeliť obrovskej hrozbe – nájazdníkom z LEGO DUPLO®, ktorí ničia všetko rýchlejšie, ako to stíhajú obyvatelia znova postaviť.

Súťaž s animovaným filmom LEGO® príbeh 2

Zahrej sa s Milkou a vyhraj 100 termosiek každý deň
ilustračné foto:  webnoviny.sk

Súťaž s animovaným filmom LEGO® príbeh 2

Vyhrajte 2 balíčky, ktoré obsahujú stavebnicu Lego, cestovnú taška a šiltovku. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

22.02.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.