Súťaž – S Ajvarom chutí jedlo lepšie

Podčiarknite chuť lahodného jedla chutným a obľúbeným Ajvarom od Podravky. Vysoký obsah zeleniny a malý obsah tuku robia z neho mimoriadne obľúbenú prílohu. Či už s pribúdajúcimi slnečnými dňami plánujete grilovačku, alebo hľadáte neobyčajnú prílohu k tradičným pokrmom, Ajvar bude tou správnou voľbou!

Vyznačuje sa bohatou domácou chuťou plnou zeleniny a takisto aj rýchlym a jednoduchým použitím pri každodennej príprave jedál. Ajvar je čisto prírodný produkt vyrábaný bez konzervačných látok, aróm a alergénov. Jeho receptúra sa už storočia dedí z generácie na generáciu. Najdôležitejšia surovina je červená paprika, ktorej odrodu si Podravka sama vyšľachtila. Každý pohár Podravka Ajvaru 350 g obsahuje 7 červených paprík, ale aj baklažán a inú zeleninu. Okrem veľkého množstva vlákniny a vitamínov, ktoré obsahuje, je takisto bohatý na betakarotén a vhodný nielen pre vegetariánov a vegánov.

 

Súťaž - S Ajvarom chutí jedlo lepšie

Súťaž – S Ajvarom chutí jedlo lepšie
ilustračné foto: varecha.sk

Súťaž – S Ajvarom chutí jedlo lepšie

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekové balenie výrobkov Podravka! Stačí, ak v termíne od 19. do 25. 6. 2017 správne odpoviete na zadanú súťažnú otázku a my troch z vás odmeníme balíčkom produktov Podravka.

Termín konania súťaže: do 25.06.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.