Súťaž Rexona MEN MotionsenseTM

Skvelým pomocníkom v boji s faux pas v podobe potu či zápachu sú antiperspiranty Rexona. Poskytujú až 48-hodinovú ochranu proti poteniu a obsahujú unikátnu patentovanú technológiu MotionsenseTM, založenou na prítomnosti mikrokapsúl, ktoré obsahujú vôňu a vďaka treniu pri pohybe postupne praskajú. To spôsobuje pozvoľné uvoľňovanie parfumácie podľa fyzickej aktivity. Platí tu úmera, že čím viac sa človek pohybuje, tým intenzívnejšie antiperspirant vonia. Táto technológia je navyše teraz vylepšená a účinkuje ešte dlhšie. Páni tak môžu bez obáv pretancovať celú noc.Vďaka tomu zaistia pocit sviežosti po celú pretancovanú noc a každý muž vďaka nim zostane dokonalým gentlemanom.

Súťaž Rexona MEN MotionsenseTM

Súťaž Rexona MEN MotionsenseTM
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž Rexona MEN MotionsenseTM

Súťažte o balíček Rexona Men, ktorý v sebe ukrýva sprej Rexona Men Xtra Cool, antiperspirant stick Rexona Men Quantum Dry a slušivé motýliky na ples. Na vaše odpovede čakáme do 3. februára 2016.

Termín konania súťaže: do 03.02.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.