Súťaž RACIO Simply

Súťažte o 5 balíčkov s výrobkami Racio

Súťaž RACIO Simply

Chrumkavé kolieska Racio Simply karotka v sebe okrem ryže ukrývajú aj podmanivo rafinovanú chuť karotky. Ľahučké a osviežujúce Racio Simply s príchuťou pomaranča vám doslova zamotajú hlavu. Medové motúzy popod nos si môžete ťahať s Racio Simply medovými, v ktorých sú zrnká ryže obalené v sladkej pochúťke od včiel.

Každé praktické 40-gramové balenie Racio Simply obsahuje 100 % prírodné zložky a je pripravené zahnať malý hlad a potešiť aj maškrtné jazýčky.

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=6699%3Asua-racio-simply&Itemid=20″ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.