Súťaž Preventan® Junior 90 tbl. + Nutella

Podporte imunitu detí a ulahoďte ich maškrtným jazýčkom – akciové balenie Preventan® Junior 90 tbl. +  Nutella 200 g

V zime atakujú organizmus mnohé virózy. Práve dobre fungujúci imunitný systém pomáha aj deťom zvíťaziť nad chorobou – buď tak, že jej vôbec nepodľahnú, alebo sa s ňou popasujú v rekordne krátkom čase. Práve prevencia, teda predchádzanie ochoreniam podporou prirodzených obranných mechanizmov organizmu – posilnením imunity, je prezieravejším opatrením ako „hasiť“ už vzniknutý problém – pustiť sa do otvoreného boja s chorobou, neraz sprevádzanou horúčkami. Počas zimy je však pomerne ťažké zaradiť do jedálnička dostatok vitamínov, minerálov a telu prospešných látok na prirodzenú podporu imunity, keďže ovocie a zelenina na pultoch obchodov je často v nepostačujúcej kvalite.

Počas februára až do vyčerpania zásob na vás čaká v lekárňach akciový balíček Preventan® Junior 90-tabletové balenie + darček: 200-gramové balenie Nutelly v odporúčanej cene 12,90 €.

Súťaž Preventan® Junior 90 tbl. + Nutella

Súťaž Preventan® Junior 90 tbl. + Nutella
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž Preventan® Junior 90 tbl. + Nutella

Zapojte sa aj vy do našej súťaže o 5 akciových balíčkov Preventan® Junior 90-tabletové balenie + 200 g Nutella! Na vaše správne odpovede čakáme do 24. februára.

24.02.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.