Súťaž Preventan® a kniha

Kniha Choroba ako symbol, vám pomôže nájsť súvislosť medzi svojimi zdravotnými ťažkosťami a psychickým stavom. Zároveň vás naučí túto situáciu vyriešiť do stavu uzdravenia či zmierenia. Autor knihy Ruediger Dahlke (* 1951) pracuje ako lekár a terapeut, vedie semináre a prednášky.

Súťaž Preventan® a kniha

ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o Preventan® a knihu Choroba ako symbol

Súťažte o balíček s výživovými doplnkami Preventan Clasic, Preventan® Junior a knihu Choroba ako symbol /Ruediger Dahlke/! Na vaše odpovede čakáme do 26. októbra 2015.

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/26 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=7645:sua-preventan-junior&catid=32:zdravieaktualne&Itemid=39″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.