Súťaž pre všetkých hráčov Pokémon Go

Mobilná hra Pokémon Go zaujala svet veľmi rýchlo a dodnes si udržala všetkých hráčov, ktorí jej prišli na chuť a pochopili jej princípy. Lenže každý hráč môže mať ešte väčší úspech, môže sa mu dariť ešte o niečo viac, no najmä môže vedieť o hre samotnej dosť na to, aby úspešných situácií zažil počas hrania ešte viac.

Hráčka hier Ivy St. Ive vytvorila knihu, ktorá síce nie je autorizovanou príručkou od samotného Nintenda či Nianticu, uvádza však od úvodu po popis jednotlivých pokémonov azda všetko, čo ocení najmä začínajúci hráč a každý, kto hľadá tipy pre stratégiu.

Súťaž pre všetkých hráčov Pokémon Go - vyhrajte knižného sprievodcu

Súťaž pre všetkých hráčov Pokémon Go – vyhrajte knižného sprievodcu
ilustračné foto: zn.sk

Súťaž pre všetkých hráčov Pokémon Go – vyhrajte knižného sprievodcu

208 strán v slovenčine o hre Pokémon Go vás prevedie teóriou, pozadím hry, svetom okolo nej, ale aj vplyvom, či dopadom hry na spoločnosť. Najmä však hráčov sprevádza k úspechom a pochopeniu hry. Jedna z nich môže byť teda vaša. Treba však odpovedať na otázky a čítať podmienky súťaže.

Termín konania súťaže: do 05.10.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.