Súťaž pre mamičky o Happy produkty

Ak chcete udržať Vášho drobca v suchu čo najdlhšie, vyskúšajte plienky Happy. Mäkučká netkaná textília „Premium Dry“ má špeciálnu štruktúru, ktorá umožňuje dôkladnú absorpciu moču a stolice a udržiava jemnú pokožku bábätka suchú a zdravú. Riedka stolica, ktorá je u malých bábätiek bežná, môže dráždiť pokožku, takže je veľmi dôležité často bábätko prebaľovať.
Aby ste sa uistili, že má naozaj vždy suchú pokožku, stačí sledovať indikátor vlhkosti, ktorý Vás zmenou sfarbenia upozorní, že plienku treba vymeniť. Proti prípadnému bočnému pretečeniu plienky sú na oboch jej stranách elastické volániky, ktoré udržiavajú vlhkosť v jej vnútri. Tento prvok dozaista ocení každá mamička. Plienky Happy majú vonkajšiu povrchovú vrstvu „Extra Soft Cover“, ktorá dieťatku poskytuje pocit výnimočnej mäkkosti a pohodlia.
Zverte pohodlie Vášho dieťaťa odborníkom, ktorí mysleli na každý detail. Navyše, kúpou plienok Happy prispejete na Hniezda záchrany – verejne prístupné inkubátory, ktoré dali nejednému novorodencovi šancu na nový život.

Súťaž pre mamičky o Happy produkty

Súťaž pre mamičky o Happy produkty
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž pre mamičky o Happy produkty

Pripravili sme pre vás súťaž o rôzne produkty  Happy pre vaše bábätka. Dve z vás , ktoré nám napíšu správnu odpoveď do 27. júna odmeníme výhernými balíčkami.

27.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.