Súťaž Pickwick Herbalis

Bohatá história čajov Pickwick sa datuje od roku 1753 spolu s firmou Douwe Egberts. V tomto roku Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses otvorili svoj ??koloniál v mestečku Joure v Holandsku, čím položili základy dnešnej spoločnosti Douwe Egberts. Egbert a Akke videli svoje poslanie v predaji výrobkov, ktoré „zvyšujú pôžitky každodenného života“.

Súťaž Pickwick Herbalis

Súťaž Pickwick Herbalis
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o balíček čajov Pickwick Herbalis

Roku 1936 získal Pickwick svoje súčasné meno. V snahe nájsť viac „anglicky-znejúce“ meno pre čaj Douwe Egberts, žena vtedajšieho riaditeľa prišla s najlepším návrhom.

Súťažte o balíček čajov Pickwick Herbalis, ktoré vám určite prídu vhod v chrípkovom období! Na vaše odpovede čakáme do 25. novembra 2015.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/25 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=7743:sua-pickwick-herbalis2&catid=16:kuchyna_ine&Itemid=21″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.