Súťaž OmegaMarine Forte+ a knihu Zdravý mozog

Na trhu je dnes dostupných množstvo výživových doplnkov s obsahom omega-3 mastných kyselín. V čom je výživový doplnok od NaturaMed Pharmaceuticals iný?
OmegaMarine Forte+ si priazeň získal vďaka svojej vysokej kvalite a tiež účinkom na ľudské zdravie. Omega-3 mastné kyseliny sú totiž pravdepodobne najzdokumentovanejšou látkou s preukázaným pozitívnym účinkom na srdce, mozog a oči. Tento výživový doplnok obsahuje vysokú koncentráciu omega-3 a na pokrytie denného príjmu vám stačia dve kapsuly. Tie sa rozkladajú až v črevách, takže nepocítite nepríjemnú pachuť v ústach. Doplnok obsahuje aj vitamín D, ktorý priaznivo pôsobí na imunitu, zuby a normálnu funkciu svalov. Takisto je veľmi dobre vstrebateľný v tukoch, čo zaisťuje maximálnu absorpciu omega-3.

Súťaž OmegaMarine Forte+ a knihu Zdravý mozog

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže o  mesačné balenie výživového doplnku OmegaMarine Forte+ (60 kaps.) a knihu Ako mať zdravý mozog v každom veku – Katarína Horáková. Na vaše správne odpovede čakáme do 30. augusta 2022.

 

Koniec súťaže: 31. 08. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.