Súťaž na október o najlepšie sladké aj nesladké jedlá

Aj s blížiacou sa jeseňou vyhlasujeme na Varecha.sk súťaž o najobľúbenejší recept v kategóriách: Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti a Najlepšie jedlá bez cukru (jedlá, ktoré nechutia sladko).

Súťaž na október o najlepšie sladké aj nesladké jedlá

ilustračné foto: varecha.sk

Súťaž o knihu Cheesecake, knihu Dokonalý domáci burger a kuchynskú zásteru

Súťaž o najlepší recept mesiaca má 2 kategórie: Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti (jedlá, ktoré chutia sladko) a Najlepšie jedlá bez cukru (jedlá, ktoré nechutia sladko). V každej kategórii vyhráva jeden recept, ktorý bude na Varecha.sk uverejnený ako nový počas trvania súťaže a ktorý si pridá najviac užívateľov Varecha.sk do kuchárskej knihy. Vyhodnotenie počtu pridaní do kuchárskych kníh prebehne vždy v posledný deň súťaže.

Víťaz v kategórii Najlepšie koláče, torty a iné sladkosti získava knihu Cheesecake a kuchynskú zásteru. Víťaz v kategórii Najlepšie jedlá bez cukru získava knihu Dokonalý domáci burger a kuchynskú zásteru.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/31 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://varecha.pravda.sk/magazin/sutaz-na-oktober-o-najlepsie-sladke-aj-nesla/11839-clanok.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.