Súťaž o odstraňovač žmolkov Orava LR-100AR

Výkonný odstraňovač žmolkov pre všetky druhy tkaniny. Práve teraz je to správne obdobie, kedy sa nosia pletené odevy. Mnohé z nich sa po určitom čase začnú žmolkovať. ORAVA LR-100A účinne odstraňuje žmolky zo všetkých druhov tkanín. Na tele má umiestnenú svetelnú kontrolku sieťového pripojenia. Odnímateľnú priesvitnú nádobku na žmolky kedykoľvek vyprázdnite.

Pre pohodlné používanie má zabudovaný nabíjateľný akumulátor, ktorý vydrží na jedno nabitie 45 až 60 minút. Doba nabíjania je zhruba 10 hodín. V ponuke je v dvoch farbách modrej a červenej.

Súťaž o odstraňovač žmolkov Orava LR-100AR
Súťaž o odstraňovač žmolkov Orava LR-100AR
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o odstraňovač žmolkov Orava LR-100AR

Súťažte o výkonný odstraňovač žmolkov pre všetky druhy tkaniny Orava LR-100AR! Na vaše odpovede čakáme do 17.12. 2015.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/17 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=7803:sua-orava-lr-100ar&catid=5:moda_ine&Itemid=8″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.