Súťaž o zväčšenie pŕs v Inštitúte estetickej medicíny IEM úplne zadarmo

My ženy sme silné a krehké bytosti zároveň. Dokážeme vyriešiť všetko na svete, pozerať sa na iných v tom najlepšom svetle ale najviac nám dokážu ublížiť vlastné chybičky. Jednoducho, niektorými nedostatkami sa dokážeme trápiť aj celé roky. Chceme sa cítiť žensky, príťažlivo, žiariť… Najčastejšie nás trápi veľkosť a tvar našich pŕs a svoje komplexy si nosíme potajme so sebou. Je na čase spraviť niečo len pre seba, pre svoje sebavedomie a lepší pocit. Možno práve vám sa podarí vyhrať premenu vášho poprsia na klinike IEM úplne zadarmo a my ostatné sa budeme môcť bližšie pozrieť na priebeh tejto premeny.

Poprsie, o akom ste vždy snívali. Štatistiky hovoria, že až  80 % žien je nespokojných so svojimi prsiami a rozmýšľa o zmene ich veľkosti alebo tvaru. A nikdy to nebolo dostupnejšie ako dnes. Tak premeňte svoje sny na skutočnosť.

V súčasnej dobe patrí táto operácia medzi najžiadanejšie a najfrekventovanejšie. Jej cieľom je dosiahnutie krásneho primerane veľkého poprsia. Operáciu vyhľadávajú dievčatá a ženy vo veľmi širokom vekovom spektre.

 

Súťaž o zväčšenie pŕs od IEM úplne zadarmo

Súťaž o zväčšenie pŕs v Inštitúte estetickej medicíny IEM úplne zadarmo
ilustračné foto: zlavadna.sk

Súťaž o zväčšenie pŕs v Inštitúte estetickej medicíny IEM úplne zadarmo

Prsia sú symbolom ženskosti, no nie každú z nás obdarila príroda tou správnou veľkosťou. A hoci sa ženská krása nemeria rozmermi hrudníka, sebavedomie mnohých žien poznačili práve malé či žiadne prsia. Predstavte si, že krásne primerane veľké poprsie máte na dosah. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte estetické zväčšenie prsníkov v Inštitúte estetickej medicíny IEM úplne zadarmo alebo so zľavou 800 €.

Termín konania súťaže: do 14.03.2017

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.