Súťaž o zberateľskú euromincu od NBS

Myslíš si, že rozoznáš zvuky zvierat ako profesionál? Tak si poď s nami zahrať o zberateľskú euromincu od Národnej banky Slovenska!

Pošli SMS po výzve moderátora na číslo 0905 612 612. Zo všetkých takto zapojených poslucháčov vyžrebujeme každý deň 1 súťažiaceho, s ktorým sa telefonicky spojíme. Pre každého súťažiaceho budú mať moderátori pripravených 5 rôznych zvukov, ktoré súťažiacemu pustia a jeho úlohou bude správne určiť, či ide o reálny zvuk zvieraťa alebo je to zvuk, ktorým sa jeden z našich moderátorov pokúsil napodobniť zviera. Za každú správnu odpoveď získa súťažiaci 1 bod.

Súťaž o zberateľskú euromincu od NBS

ilustračné foto:  expres.sk

Text organizátora súťaže:

Každý súťažiaci, s ktorým sa telefonicky spojíme, získa zberateľskú euromincu s motívom kamzík vrchovský tatranský od NBS. Ten súťažiaci, ktorý za celý týždeň nazbiera najviac bodov, zároveň získa hlavnú výhru – víkendový rodinný pobyt v Tatrách.

Súťažíme každý pracovný deň od 6.6. do 10.6. v Hemendexe.

 

Koniec súťaže: 10. 06. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.