Súťaž o zážitkový zájazd do Toskánska

Raňajky s Powerlogy skutočne chutia! A presvedčíme vás hneď dvomi dôvodmi: Ten prvý je, že sú to zdravé potraviny zo Slovenska, vyrobené precíznou výrobou z kvalitných ingrediencií, čo potvrdzuje aj 11x získané svetové ocenenie Great Taste Awards. A tým druhým je, že počas celého januára môžete kúpou tejto značky vyhrať hodnotné ceny v podobe zdravých potravín alebo nezabudnuteľného zážitku v slnečnom Toskánsku. Príjemné ubytovanie, spoznávanie miestnej kultúry, gurmánske potulky, spoločné večere či napr. degustácie lokálnych bio syrov a vína, a to všetko v príjemnej rodinnej atmosfére. Tak čo, vyskúšate šťastie?

Súťaž o zážitkový zájazd do Toskánska

ilustračné foto: mojadm.sk

Text organizátora súťaže:

Pravidlá súťaže nie sú žiadnym orieškom! Stačí, ak nakúpite v našom e-shope mojadm.sk alebo v ktorejkoľvek dm predajni akékoľvek produkty zn. Powerlogy v min. hodnote 10 €, zaregistrujete doklad o kúpe a ste v hre!

 

Koniec súťaže: 31. 01. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.