Súťaž o Xiaomi Mi Tv Box S

Tento mesiac oslavuje web MojAndroid.sk svoje desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniek, recenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe.

Súťaž o Xiaomi Mi Tv Box S

ilustračné foto:  mojandroid.sk

Nový týždeň, nová výhra – Xiaomi Mi Tv Box S. S novým TV boxom Xiaomi Mi TV Box S dokážete svoj klasický televízor posunúť o úroveň vyššie a prakticky získať smart TV. Plne podporuje 4K rozlíšenie s HDR. Beží na operačnom systéme Android 8.1, má 2 GB RAM pamäte, až 8 GB úložisko a disponuje Wi-Fi pripojením.Podpora slovenského a českého jazyka je samozrejmosťou. Ovládať sa dá hlasovými príkazmi alebo klasickým ovládačom.

Koniec súťaže: 02. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.