Súťaž o wellness pobyt v hodnote 600 €

Všetky zubné pasty z radu Signal Nature Elements teraz obsahujú 96% ingrediencií prírodného pôvodu. Šetrné zloženie kombinuje prírodné oleje a zinok, a poskytuje kompletnú ochranu proti zubnému kazu.

Naviac sú už plne recyklovateľné! Okrem krabičky od zubnej pasty môžete teraz recyklovať aj samotnú tubu. Vnútorná hliníková bariérová vrstva (ABL), ktorá sa obvykle používa v lamináte tuby je totiž nahradená recyklovateľnou alternatívou z plastu (PBL). V novej tube je použitý laminát, ktorý je tenší (alebo v prípade väčších túb rovnako silný) v porovnaní s predchádzajúcimi typmi túb. Prechod na recyklovateľné plasty teda znamená, že vo výsledku používate menej plastov a tuby sú naviac mäkšie a pasta sa z nich ľahšie vytláča.

 

Súťaž o wellness pobyt v hodnote 600 €

ilustračné foto: mojadm.sk

Text organizátora súťaže:

Pravidlá súťaže sú úplne jednoduché! Stačí, ak nakúpite v našom e-shope mojadm.sk alebo v ktorejkoľvek kamennej predajni dm akúkoľvek zubnú pastu zn. Signal v min. hodnote 3,79 €, zaregistrujete pokladničný blok a ste v hre!

Koniec súťaže: 31. 10. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.