Súťaž o výživový doplnok stravy Preventan®

Viete, ako sa chrániť proti chrípke a ochoreniam, ktoré sa na nás valia z každej strany? O umývaní rúk, nenavštevovaní nákupných centier a miest s vysokou koncentráciou obyvateľov ste už iste čítali a odporúčania dodržujete. Nezabudnite však ani na prirodzenú obranyschopnosť organizmu, na to, že ak je človek v dobrej kondícii a imunita mu funguje, ako má, zvyšuje sa tým pravdepodobnosť, že neochorie, alebo v prípade choroby môže mať ochorenie ľahší priebeh.

Súťaž o výživový doplnok stravy Preventan®

ilustračné foto:  femme.sk

Na pultoch lekární aj v e-shope www.preventan.sk je produkt na výber ako Preventan® Classic bez príchute aj s príchuťou (odporúčaná cena 30 tbl. balenia je 5,70 €) na dlhodobé užívanie pre celú rodinu (deti od 3 rokov, dospelí, seniori) a ako Preventan® Akut so zdvojnásobenou dávkou biologicky aktívnych látok ProteQuine® a vitamínu C pre prípad, že vás už choroba „obchádza“ a vy s ňou potrebujete urýchlene zabojovať (odporúčaná cena 30 tbl. balenia je 6,10 €).

Koniec súťaže: 23. 04. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.