Súťaž o výživový doplnok Karnozín EXTRA

Onedlho začína školský rok a vy máte už teraz „hlavybôl“ z toho, ako vaša neposedná ratolesť zvládne učivo? Odpoveďou na širokú paletu prejavov ADHD, porúch učenia a koncentrácie, ako aj porúch autistického spektra môže byť karnozín, moderná účinná látka so všestranným pôsobením.

Karnozín má pozitívny vplyv pri zvládaní hyperaktivity, impulzivity, porúch sústredenia a učenia. Je to silný prírodný antioxidant, obsiahnutý vo výživovom doplnku Karnozín EXTRA s originálnou 6-zložkovou receptúrou. Z klinických štúdií vyplýva, že výrazne zvyšuje schopnosť sústredenia.

Súťaž o výživový doplnok Karnozín EXTRA

Súťaž o výživový doplnok Karnozín EXTRA
ilustračné foto:  damskyklub.sk

Súťaž o výživový doplnok Karnozín EXTRA

[the_ad id=“84646″]

Vyskúšajte jedinečný výživový doplnok Karnozín EXTRA s originálnym zložením a obsahom až šiestich zložiek. Zoženiete ho na www.carnomed.sk a v sieti lekární BENU. Na blížiaci sa september ako stvorený!

Koniec súťaže:  15.09.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.