Súťaž o výživový doplnok Açai Berry s vitamínom C

Açai je rastlina pochádzajúca zo strednej a južnej Ameriky, ktorá produkuje malé bobuľovité ovocie červeno-fialovej farby. Tieto bobule sú doslova nabité antioxidantmi, vitamínmi a minerálmi, preto sa právom pýšia titulom superovocie. Vysoké hladiny antioxidantov v týchto bobuľách spôsobujú, že sa človek cíti mlado a plný energie. Açai tiež pomáha urýchľovať metabolizmus, pomáha pri chudnutí a chráni telo pred voľnými radikálmi.

Súťaž o výživový doplnok Açai Berry s vitamínom C

ilustračné foto: zamenej.sk

Súťaž o výživový doplnok Açai Berry s vitamínom C

Zapojte sa do našej súťaže a 3 z vás vyhrajú po 1 balení výživového doplnku Açai Berry s vitamínom C – 60 tabliet vrátane poštovného a balného v rámci SR.
Cenu do súťaže venovala spoločnosť vitalenergia.sk.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/21 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kqzyfj.com/click-7813084-11118118-1420726598000?url=https%3A%2F%2Fwww.zamenej.sk%2Fsutaz%2Fhraj%2Fsutaz-vyzivovy-doplnok-acai-berry-vitamin-c“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.