Súťaž o výživové doplnky Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple

K zlepšeniu kondície vašich ciev sa dopracujete aj vďaka cielenej výžive s obsahom aktívnych látok. Môžete ich užívať aj preventívne, nie až keď máte problémy. Výživové doplnky  MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple obsahujú aktívne látky diosmín a hesperidín, pričom Mobivenal micro je navyše obohatený o 30 mg escínu v jednej tablete (prírodný výťažok z Pagaštanu konského, ktorý prispieva k normálnej činnosti cievnej sústavy). Výživové doplnky MOBIVENAL micro a MOBIVENAL micro Simple je slovenskými užívateľmi rokmi overená kombinácia mikronizovaného (lepšie rozpustného a vstrebateľného) diosmínu a hesperidínu, ktorý je navyše aj cenovo dostupný.

Súťaž o výživové doplnky Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple
ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte výživové doplnky Mobivenal! Jedného z vás odmeníme výživovými doplnkami Mobivenal micro a Mobivenal micro Simple (balenie 60 tbl.+10 zadarmo). Správne odpovede nám posielajte do 27. apríla 2023.

 

Koniec súťaže: 27. 04. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.