Súťaž o výživové doplnky MaxiVita

Oslabenú imunitu signalizuje nielen väčšia náchylnosť na ochorenia a infekcie, ale tiež úpadok vitality, častá a intenzívna únava i problémy s činnosťou nervovej sústavy. Obzvlášť v týchto dňoch by sme mali byť na svoju imunitu mimoriadne opatrní a v rámci prevencie jej dávať optimálnu dávku vitamínov každý deň.

Súťaž o výživové doplnky MaxiVita

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Namiešajte si preto svoj „kokteil“ zo šumivých tabliet od Vitaru. Výživové doplnky MaxiVita Multivitamín+Guarana a Vitamín C s acerolou a zinkom sú presne tými, po ktorých by ste mali siahnuť. Príjemné citrusové chute osviežia aj v teplejších dňoch a neublížia ani diabetikom, pretože v nich nie je pridaný cukor. Milí naši čitatelia! Skúste šťastie a zapojte sa do súťaže o balíček s výživovými doplnkami MaxiVita s jednorazovými rúškami, ktoré vám prídu vhod v týchto ťažkých dňoch. Na vaše odpovede čakáme do 8. januára 2021.

 

Koniec súťaže: 08. 01. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.