Súťaž o výborný vzdušný chladič Noctua NH-D15 a ventilátory

Jar je v plnom prúde a leto klope už za rohom. Nielen v lete, no najmä vtedy, ak je teplo sa komponenty prehrievajú ešte viac. Na dôkladné chladenie však treba myslieť počas celého roka. V spolupráci s rakúskou spoločnosťou Noctua, ktorá vyrába kvalitné vzdušné chladiče (čoho svedkami ste mohli byť pri niekoľkých recenziách) prinášame súťaž o výborný vzdušný chladič Noctua NH-D15 a ventilátory! Poďte s nami súťažiť!

Súťaž o výborný vzdušný chladič Noctua NH-D15 a ventilátory

Súťaž o výborný vzdušný chladič Noctua NH-D15 a ventilátory
ilustračné foto: digitalportal.sk

Súťaž o výborný vzdušný chladič Noctua NH-D15 a ventilátory

1. miesto: Chladič na procesor Noctua NH-D15 do súťaže venovala spoločnosť Noctua. Chladič je navrhnutý tzv. dvojvežovým štýlom, ktorý umožňuje lepšie chladenie, má tiež výhodu v možnostiach umiestnenia v menších zostavách. NH-D15 je už dlho na trhu a patrí medzi etablované modely, súčasťou balenia sú aj dva dodávané ventilátory NF-A15.

2. – 4. miesto: Ventilátory do počítačovej skrine Noctua NF-F12 industrialPPC-2000 PWM do súťaže venovala spoločnosť Noctua. Tento ventilátor, ktorý možno vyhrať je navrhnutý tak, aby poskytol dostatočne vysoký chladiaci výkon počítačovým skrinkám s výkonnými komponentami. Podľa slov výrobcu model tiež ponúka pokročilú ochranu pred vniknutím prachu (IP52).

5. – 7. miesto: Ventilátory do počítačovej skrine Noctua NF-S12B redux-1200 PWM do súťaže venovala spoločnosť Noctua. Model vychádza z oceňovaných modelov, ktoré dostali rakúsku spôoločnosť na výslnie. Využíva sedem lopatiek integrovaného rotora s priemerom 120 mm, pričom rýchlosť lopatiek dosahuje 1200 RPM (počet otáčok za minútu). K základnej doske sa ventilátor pripája pomocou 4-pinového konektora.

Termín konania súťaže: do 09.07.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.