Súťaž o vstupenky Thermlapark Dunajská Streda a knihy

Užívajte si výhody Clubcard v Thermlaparku Dunajská Streda

Užívať si „klubové“ výhody a bezhotovostný komfort? Dá sa to aj v Thermalparku Dunajská Streda! S novou vernostnou kartičkou si budete môcť vychutnať množstvo výhod, pričom sa nemusíte obmedzovať nosením hotovosti či platobnej karty. Ako to funguje? V pokladni Thermalparku sa za poplatok 1 € jednoducho zaregistrujete. Na vaše meno bude vydaná clubcard, na ktorú si môžete vložiť peniaze v ľubovoľnej hodnote (minimálny vklad je 20 €). Pri každej návšteve sa potom karta spáruje s vaším náramkom a vy budete môcť nakupovať, využívať rôzne služby a produkty, a to v celom areáli Thermalparku. Aktuálny zostatok na vašom účte si potom jednoducho overíte priložením karty alebo čipového náramku k infoterminálu alebo priamo v pokladni Thermalparku. Peniaze, ktoré ste na vašu clubcard vložili a nepoužili sa nikam „nestratia“, môžete ich znovu využiť pri vašej ďalšej návšteve.

Súťaž o vstupenky Thermlapark Dunajská Streda a knihy

Súťaž o vstupenky Thermlapark Dunajská Streda a knihy
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o vstupenky Thermlapark Dunajská Streda a knihy

Zapojte sa do súťaže o 2 vstupenky do Thermlapark Dunajská Streda, ku ktorým vám pribalíme knižky z vydavateľstva Ikar (Veľké maličkosti – Picoultová Jodi a Svišť – John Grisham) na umocnenie pocitu pohody. Na vaše odpovede čakáme do 30. mája.

30.05.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.