Súťaž o vstupenky na zámok Schloss Hof

Potraviny pokrývajú nielen naše nutričné potreby, ale poskytuje aj priestor pre celosvetový obchod a špekulácie. Ako a prečo sú potraviny obchodované na burzách a aký dopad majú na globálnu ponuku? Ako sa dostanú potraviny dosupermarketu a dnes nakupujeme? História logistiky a obchodných ciest sa mení na moderné logistické centrá a obchodné toky. Ako sa tovar prepravoval kedysi? Návštevník sa dozvie, ako sa jedlo dostane na náš stôl a akú rolu hrá správanie sa pri stole.

Ak správne odpoviete na súťažnú otázku, môžete vyhrať denné vstupenky na zámok Schloss Hof – môžete si pozrieť nielen nádherné barokové záhrady spolu so zvieratami, oddýchnuť si s deťmi na detskom ihrisku, ale prehliadnuť si jedinečnú a poučnú výstavu „Hra s jedlom“.

Súťaž o vstupenky na zámok Schloss Hof

Súťaž o vstupenky na zámok Schloss Hof
ilustračné foto: austria.sk

Vyhrajte 2x po 2 vstupenky pre dospelého na zámok Schloss Hof

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku, pravdivo vyplňte registračný formulár a dvaja z vás získajú poukaz na 2 vstupenky. Súťaž prebieha od 26.02.2019 do 12.04.2019. Uzávierka registrácie do súťaže je 12.04.2019 o 24:00 hod.  Výhry v súťaži: 2x poukážka na 2 denné vstupenky na zámok Schloss Hof.

12.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.