Súťaž o vstupenky na otvárací koncert BHS

Na úvodnom koncerte BHS 2015 dominuje téma lásky a smrti v hudobných premenách dvoch veľkých skladateľov. U obidvoch sa dá vycítiť aj psychologizujúci rozmer ich poetiky.
Pod taktovkou šéfdirigenta Slovenskej filharmónie Emmanuela Villaumea zaznie Musorgskij v podaní prestížnej svetovej mezzosopranistky Olgy Borodiny, ktorá sa stala ako jedna z prvých ruských umelcov držiteľkou Grammy.

Súťaž o vstupenky na otvárací koncert BHS
ilustračné foto: zamenej.sk

Súťaž o vstupenky na otvárací koncert Bratislavských hudobných slávností v Slovenskej filharmónii 25.9.2015

Stačí sa zapojiť do našej súťaže a jeden/jedna z vás vyhrá dve vstupenky na Otvárací koncert Bratislavských hudobných slávností.

Termín koncertu: 25.9.2015 o 19:30 hod.

Miesto: Koncertná sieň Slovenskej filharmónie v Bratislave

Zoznam skladieb:
Richard Wagner – Tristan a Izolda, predohra k 1. dejstvu / Izoldina smrť z lásky
Modest Petrovič Musorgskij – Piesne a tance smrti
Paul Dukas – Čarodejníkov učeň, scherzo podľa balady J. W. Goetheho
Claude Debussy – Jar, symfonická suita L. 61
Maurice Ravel – Bolero

Prevzatie vstupeniek: osobne v pokladnici Slovenskej filharmónie

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/23 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.dpbolvw.net/click-7813084-11118118-1420726598000?url=https%3A%2F%2Fwww.zamenej.sk%2Fsutaz%2Fhraj%2Fsutaz-vstupenky-otvaraci-koncert-bhs-slovenska-filharmonia“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.