Súťaž o vstupenky na Máša a Medveď na ľade

V spolupráci s produkčnou spoločnosťou Comunique Vám prinášame jedinečnú súťaž o 4 vstupenky na celosvetovú premiéru šou Máša a medveď na ľade. Prežite výnimočné dobrodružstvo s Mášou a medveďom ako prví na svete.

Ide o projekt, ktorý produkčná spoločnosť Comunique vytvára v česko-slovenskej spolupráci, pričom si na pomoc vzala tých najlepších a najznámejších umelcov z oboch krajín. Tešiť sa môžete na nový príbeh Máši a medveďa, ktorý bude doplnený svetelnými efektmi, ale aj perfektnou hudbou, ktorú len pre účely ľadovej šou zložil Ondřej Soukup.

V hlasoch hlavnách postáv spoznáte hercov a spevákov ako Ivo Gogál, Richard Stanke, Michal Hudák, Lucie Bílá, Lukáš Adamec alebo Sväťo Malachovský.

Súťaž o vstupenky na Máša a Medveď na ľade
ilustračné foto: sdetmi.com

Súťaž o vstupenky na Máša a Medveď na ľade

Súťažíme o:

2 vstupenky na predstavenie do Košíc
2 vstupenky na predstavenie do Bratislavy

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/27 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.sdetmi.com/podujatia/detail/22476/sutaz-o-vstupenky-na-masa-a-medved-na-lade/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.