Súťaž o vstupenky na koncert Sašu Avsenika

Koncert Sašu Avsenika je vyvrcholením kultúrneho leta v susednom Burgenlande. Bude sa konať v malebnej dedinke Mörbisch, ktorá leží na západnom brehu Neziderského jazera a je vzdialená od Bratislavy len hodinu cesty autom.

Súťaž o vstupenky na koncert Sašu Avsenika

Súťaž o vstupenky na koncert Sašu Avsenika
ilustračné foto: austria.sk

Súťaž o vstupenky na koncert Sašu Avsenika

„Sašo Avsenik und seine Oberkrainer“ – ďalšia generácia špičkových muzikantov zo slovinskej Begunje. Sašo je vnuk slávneho a žiaľ nedávno zosnulého Slavka Avsenika, ktorý založil takmer pred 60 rokmi rodinnú muzikantskú tradíciu. Prešiel so svojou kapelou Oberkrainer celý svet, predal viac ako 35 miliónov platní a získal mnoho národných i medzinárodných ocenení. Sašo je už tretia generácia a pokračuje v tradícii dokonalým zvládnutím hudobných nástrojov a charakteristickou hudbou z Gorenjska. O všetky koncerty tejto skupiny je veľký záujem a sú vždy vopred vypredané.

Koncert sa bude konať na jedinečnom a dychberúcom plávajúcom javisku v Mörbisch am Neusiedler See 3.8.2016 o 20:00 hod.

Stačí ak do 26.07.2016 správne odpoviete na súťažnú otázku a odošlete registračný formulár. Piati z vás získajú poukaz na dve vstupenky.

Termín konania súťaže: do 26.07.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.