Súťaž o vstupenky na koncert romantických piesní s názvom Opäť spolu

Pred tromi mesiacmi sme medzi prvými museli zatvoriť svoje brány pre pandémiu, ktorá ochromila nielen Európu. Vstúpila do našich životov nečakane a bez varovania. Za celých 100 rokov existencie divadla takáto situácia nenastala.

Napriek našej snahe nestratiť kontakt s vami, našimi divákmi, prostredníctvom online priestoru, chýbal nám bezprostredný kontakt s publikom. Teraz však konečne prišiel ten čas a môžeme byť opäť spolu.

Súťaž o vstupenky na koncert romantických piesní s názvom Opäť spolu

ilustračné foto:  webnoviny.sk

Na koniec júna – 27. 6. 2020 o 19. hodine v historickej budove SND sme pre vás pripravili koncert romantických prisní s názvom Opäť spolu! so skvelým obsadením. S klavírnym sprievodom Jany Nagy-Juhász, Jozefa Katráka a Branka Ladiča zaznejú piesne slovenských, českých a ruských skladateľov: Suchoňa, Schneidera-Trnavského, Dvořáka, Smetanu, Rachmaninova, Musorgského či Čajkovského v podaní členov a hostí Opery SND Jolany Fogašovej, Adriany Kučerovej, Terézie Kružliakovej, Michala Lehotského, Petra Mikuláša a Sergeja Tolstova.

Môžete sa tiež zapojiť do súťaže o 2 vstupenky na tento koncert, ktorý sa bude konať 27.6.2020 o 19.00 hod. v historickej budove SND. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Koniec súťaže: 26. 06. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.