Súťaž o vstupenky na Koncert bez bariér

Slovenský komorný orchester /um. vedúci Ewald Danel/ uvedie v septembri KONCERT BEZ BARIÉR. Komorný orchester tak pokračuje  vo svojej tradícii zorganizovať  hudobný podvečer pre zdravotne postihnutých,  ale aj  pre všetkých priaznivcov hudby. V piatok 11. septembra 2020 sa  Koncert bez bariér uskutoční  už po deviatykrát. Návštevníci sa môžu tešiť na populárne ladený program  zostavený z diel Brazílčana Heitora Villa-Lobosa, Američanov Georga Gershwina,  Samuela Barbera,  Leonarda Bernsteina či Argentínčana Astora Piazzollu. Koncert sa uskutoční  v Stĺpovej sieni Slovenskej filharmónie s bezbariérovým vstupom. Začne sa o 18.00h.

Súťaž o vstupenky na Koncert bez bariér

ilustračné foto:  webnoviny.cz

Zapojte sa do súťaže o 2 vstupenky na Koncert bez bariér, ktorý sa uskutoční v piatok 11. septembra 2020 o 18:00 v Stĺpcovej sieni Slovenskej filharmónie. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

 

Koniec súťaže: 10. 09. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.